Zalai Horgászok Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gébárt - 2015

+4
casio30
Kicsiel25
Jenő54
zsolti77
8 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Jenő54 2015-03-15, 16:37

Szép napot!

Hát ma sem volt az a nagyon kicsábító idő! Igaz hogy ma sem értem rá családi elfoglaltság miatt de nagyon nem is mentem volna ki. Pedig mára már szép időt igértek. Úgy látszik ez a hónap már így megy el.
Vajon Zsoltinak hogy sikerült?

Jenő54

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by zsolti77 2015-03-16, 17:55

Vegyes èrzelmek, ponty a nincs se turás se egy mozgást nem láttam ès mèg ragadozót is csak elvètve.Matchbotra kisebb keszegek volt egy-egy nagyobbacska is 15-20 db kb. 4 óra termèse.Nem tudom lehet hogy még korai hideg a víz nagyon!

zsolti77

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2015. Feb. 17.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Lajos01 2015-03-16, 23:20

Halihó mindenkinek!

Addig is, amíg nem nagyon tudunk horgászni (mármint az időjárás nem az igazi), legalább nézzük, ahogy kapnak a keszegek! Smile

http://www.horgasz.hu/page/67/art/8244/akt/67/html/viz-alatti-felvetelek.html

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-03-17, 16:48

Sziasztok!
Érdekes máshol (Kispölöske) már fogják a pontyokat, csak Gébárton nem....??!!-ott is hideg a víz, vagy nem??

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-03-17, 17:00

Nem gondoljátok, hogy ismét kevés a vízben a ponty?- akárcsak mint tavaly!!!Majd az első telepítés után lehet potyeszt fogni jobban!! Úgy kb. nyár elejéig, aztán megint semmi.........!!!??

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by zsolti77 2015-03-17, 18:41

Én személy szerint már a sekélyebb vizeket keresem fel nem a 8m-es vízben próbálkozom de ez az én maradiságom ott mondjuk fogtak pontyot nem egyet. Azzal vitatkoznék hogy nincs benn ponty mert tavaly elég szépen arattam jó pár nagyobbat is sikerült partra terelnem 8kg 7kg több 5-s is azok is bent vannak még Very Happy!Ezek mind nyári őszi halak és persze 2-3-is jött azért bőven. Jövő héten ha az idő is engedi már megpróbálom a harcsát is.Összevetve én nem panaszkodom új módszer új stratégia új etetőanyagok aromák és valami csak lesz.Very Happy

zsolti77

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2015. Feb. 17.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Lajos01 2015-03-18, 00:02

Compo írta:Sziasztok!
Érdekes máshol (Kispölöske)  már fogják a pontyokat, csak Gébárton nem....??!!-ott is hideg a víz, vagy nem??

Igaz, egy alkalomból még nem lehet következtetéseket levonni. De nekem is az jutott eszembe, hogy évekkel ezelőtt volt olyan, amikor a jég még teljesen el sem tűnt, mégis fogtam pontyot. Bár igaz, hogy a minap, amikor első próbálkozásom volt, még keszeg sem jött.
De az is igaz, hogy ennél sokkal jobb (mármint kellemesebb, melegebb) időben is fordult elő olyan nap, amikor semmit nem fogtam...
Node sebaj, mire valóban szebb idő jön, talán a szabadidőm is több lesz. Legalábbis remélem Neutral

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Nem vitatkozni akartam!! Ezeket az említett 7-8 kg pontyokat nem fogjuk meg tavasszal!!-szerintem. Ha annyi ponty lenne benne mint mondják, akkor a 2-3 kg-os halakat szép számmal lehetne fogni! Ismétlem, kora tavaszról beszélek!!

Témanyitás by Compo 2015-03-18, 06:51

zsolti77 írta:Én személy szerint már a sekélyebb vizeket keresem fel nem a 8m-es vízben próbálkozom de ez az én maradiságom ott mondjuk fogtak pontyot nem egyet. Azzal vitatkoznék hogy nincs benn ponty mert tavaly elég szépen arattam jó pár nagyobbat is sikerült partra terelnem 8kg 7kg több 5-s is azok is bent vannak még Very Happy!Ezek mind nyári őszi halak és persze 2-3-is jött azért bőven. Jövő héten ha az idő is engedi már megpróbálom a harcsát is.Összevetve én nem panaszkodom új módszer új stratégia új etetőanyagok aromák és valami csak lesz.Very Happy  

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by zsolti77 2015-03-18, 19:29

Igazad van, azért azt hozzátenném hogy heti egy-két 4 órás alkalom ha kijutok rettentően kevés se megfigyelni a vizet halmozgást látni 4 órában hát elég kevés majd ha nyugdijjas leszek talán akkor, ha megtudom fizetni azt a 200000ft-os éves jegyet Very Happy Smile

zsolti77

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2015. Feb. 17.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Lajos01 2015-03-18, 23:47

"...ha megtudom fizetni azt a 200000ft-os éves jegyet ..."

Csak nem hallottál valamit? Shocked

Egyébként is: még pár év, és Svájcban Forint alapú hitel lesz... vagy nem Very Happy

Állítólag évek óta nem telepítettek annyit a tóba, mint az elmúlt egy-két évben. Csakhogy -talán ennek köszönhetően- jóval többen is horgásznak ezen a tavon, ennélfogva biztos, hogy többet is kifogtak. Igaz, lassan majd felszaporodnak az igazán méretes pontyok, amiket nem szabad megtartani. Így aztán lesz halsűrűség, csak éppen nehéz lesz olyat fogni, amit haza is vihetünk. Pedig azért a horgászok nagyobb része szereti is a halat, és "a szabadidő hasznos eltöltése, élmények szerzése" mellett azért szeretne olyat is fogni, amit elvihet. Bár én személy szerint nem vagyok pontycentrikus, talán jobban szeretem a jó tenyeres dévért (na meg a harcsát, csak azt már régen fogtam), de azért mérges vagyok, ha 5-6 centi miatt nem vihetem haza "életem nagy halát".
Ja, és sajnos én is úgy vagyok, hogy szerencsés esetben, jó, ha hetente egyszer ki tudok menni. Persze leszámítva a szabadságot, bár akkor sem lehet folyton csak horgászni. És természetesen amilyen az én formám, sokszor fogok ki olyan napot, amikor nem nagyon van kedvük a halaknak velem jönni...

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by zsolti77 2015-03-19, 20:43

Mire nyugdíjjas leszek arra kb annyi lesz Very Happy Azaz igazság én úgy vagyok vele hogy sok előnye van azért ennek a tónak 5km a várostól,nem kell órákat utaznod azt a időt ráfordíthatod a pecára.Ha kocsival mész nem kell óriási távolságokat nyalogolnod dzsindzsába bokrokon keresztül. Ha valami gond van otthon, 10perc az út. Van benn sok féle halfaj lehet válogatni.Ha rosszra fordul az ídő akkor sem vesztesz sokat. Azért az árak sem szálltak el 26000/év az szerintem megfizethető.Szép a vízterület kristálytiszta vízzel jó ízű halakkal.Magam fajta dolgozó ember mondhatom hétvégi horgásznak megfelelő.Halőrzés kiváló.Mindent egybevetve én szeretem ha nem is fogok mindig majd a következőbe sikerül. Aki elégedetlenkedik van a környéken rengeteg horgászvíz messzebb és drágábban!

zsolti77

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2015. Feb. 17.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Lajos01 2015-03-19, 22:20

Én is mindig azt mondom, amikor valaki megkérdi, hova megyek horgászni, hogy "a környék legjob vízére". Merthogy a környéken csak ez van. Cool
Komolyra fordítva a szót: gyakorlatilag szinte a tó "megalapítása" óta ide járok elsősorban. Lényegében az általad említett dolgok miatt. Sokáig eljártam a Zalára is, de az elmúlt pár évben eléggé leszoktam róla. Egyrészt, mert az utóbbi időkben a közelebbi részeken eléggé megcsappant az eredményesség, másrészt, mert azért 25-30 évvel ezelőtt még virgoncabban bejártam hosszabb szakaszokat is. Most már szívesebben maradok egy helyben, arra meg mégiscsak jobb, több eredménnyel kecsegtet a tó.
Igaz, hogy kiugróan nagy eredményeim sohasem voltak, akadt néha egy-egy gyengébb évem is, de alapjában véve nem panaszkodhatok. Igaz, én megbecsülöm a keszegféléket is, sőt sokszor kifejezetten azokra horgászom. Az meg bent van a pakliban, hogy vannak olyan napok, amikor nem jön össze a fogás. Sikerült nekem más, agyondicsért vízen is kifognom olyan napot, hogy lényegében semmit nem sikerült fogni.
De egyébként is: most kezdődik az idei szezon, reméljük, emlékezetesen sikeres lesz! sunny
No meg azt is, hogy remélem, most szombaton még jó idő lesz. Igaz, egy kis szelet igérnek, de talán azért jó lesz. Utána két hétig sajnos nem érek rá, munkahely, illetve (Húsvét) család miatt.

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-03-20, 06:25

Tegnap sikerült lejutnom, lógatni egy kicsit.Nagyon tiszta,és hideg a víz még.Eredmény nulla!! -de lehet, hogy rosszul csináltam valamit Embarassed
Urak, fő az optimizmus......., görbüljön!!!

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Lajos01 2015-03-21, 20:15

Halihó!

Végre sikerült ismét kijutnom a tóra. Az idő igazán szép volt, az enyhe déli-délnyugati szél nem volt túl zavaró, mert eléggé megfogta a domboldal, illetve az akácerdő. Merthogy ezúttal eléggé hátra mentem, gondolva, hogy a sekélyebb víz hamarabb felmelegszik, talán nagyobb lesz az esélyem. Hát, ez nem nagyon jött össze.
Nemsokkal fél 10 előtt kezdtem a horgászást. Finom szerelékkel úszóval, illetve egy kicsit komolyabbal, fenéken. Csonti, trágyagili, konzerv kukorica, némi áztatott kenyérrel kevert etetőanyag. Próbáltam kijjebb, beljebb, változtattam az eresztéket, mégis egész délig gyakorlatilag semmi. Akkor kezdődtek némi tologatások az úszóson, de értékelhető kapás nem volt.
Aztán 12.45 körül valami megtalálta a fenekezőt. Nagyon nyálas piszkálás volt, de perceken keresztül többször is. Végül egy picit erősebb húzásnál bevágtam, és JÉ! fogtam valami. Eleinte elég jól jött, de a parthoz közeledve begorombult. Végül sikerrel kivettem... egy gyönyörű compót.
Kiváncsiságból megmértem: bő 36 centi, és 1 kiló 60 deka.
Csak amikor már visszaengedtem, akkor jutott eszembe, hogy van nálam fényképezőgép...
Csak érdekességként: a Magyar Horgász 2014-es rekordlistáján az első helyezett pár centivel volt csak nagyobb (igaz, az 2 kiló 69 deka volt). Ezért tartom egy kicsit nevetségesnek a 40 centis alsó határt, itt a Gébártin. Akkor már mondták volna ki, hogy x évig compót nem szabad elvinni. Amikor még pár évvel ezelőtt 25 centi volt a méret, akkor is sorban eregettem vissza a 30 centi körülieket, tehát nem igazán az a bajom, hogy nem hozhattam el, csak elgondolkoztató ez a szabály.

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by zsolti77 2015-03-27, 20:51

Holnap pontytelepítés tilalom nélkül. Hát nem tudom én egy hetet pihentettem volna őket. No

zsolti77

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2015. Feb. 17.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Lajos01 2015-03-29, 08:02

Hali!

Hát, én pihentetem őket Smile

Több oka is van. Egyrészt, ilyen időben (már) nem megyek ki. Pár éve még nem igazán érdekelt, milyen az időjárás, ha éppen ráértem, és "be voltam sózva", mentem. Az már más kérdés, hogy volt-e eredményem...
Most már kinőttem ebből, csak akkor megyek (már persze, ha ráérek), amikor kellemes az idő. Az pedig, hogy telepítettek, egy dolog. Nem vagyok pontycentrikus, számomra a szép keszeg is hal, és bár lehet, hogy lecsúszok néhány potykáról, különösebben nem izgat.
A másik ok, hogy munkahelyi elfoglaltság miatt úgysem érek rá...
Arra azért kiváncsi lennék, hogy mit és mennyit telepítettek, de a Szövetség honlapján erről nincs információ.

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-03-29, 18:57

Majd mondanak valamit........ Laughing

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Jenő54 2015-03-29, 19:20

Lajos01 írta:Hali!

Hát, én pihentetem őket Smile

Több oka is van. Egyrészt, ilyen időben (már) nem megyek ki. Pár éve még nem igazán érdekelt, milyen az időjárás, ha éppen ráértem, és "be voltam sózva", mentem. Az már más kérdés, hogy volt-e eredményem...
Most már kinőttem ebből, csak akkor megyek (már persze, ha ráérek), amikor kellemes az idő. Az pedig, hogy telepítettek, egy dolog. Nem vagyok pontycentrikus, számomra a szép keszeg is hal, és bár lehet, hogy lecsúszok néhány potykáról, különösebben nem izgat.
A másik ok, hogy munkahelyi elfoglaltság miatt úgysem érek rá...
Arra azért kiváncsi lennék, hogy mit és mennyit telepítettek, de a Szövetség honlapján erről nincs információ.

Szép napot!

Lajos neked ez nem szép idő? Neutral
A másik: neked sikerült megnyitni a szövetség honlapját? Perceket vártam rá és mintha lefagyott volna a gépem. Egyrésze jött csak be de éppen a szövegeket nem tudtam elolvasni csak a cimeket. De elég rágóta ilyen. Nem akarok csunyát mondani hogy milyen. Habár mindegy mert érdemes információ elég ritkán van rajt. De a decemberi nyitvatartás még mindig ott van meg valamelyik tavalyi teszthorgászat is. Ilyen fontos nekik a pontos tájékoztatás Mad
Tényleg vajon mennyit telepitettek meg mit???

Jenő54

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-03-30, 18:15

Tájékoztatás...........-ugyan már!!!!
Nem érnek rá!!!!- vedd meg a jegyet az a lényeg.
Hogy mennyit raktak bele szinte teljesen mindegy.Tavasz végére úgyis elfogy.......Nyáron meg lehet kapargatni a buksit, megint nem fogtam pontyot.De nyugi, lehet fogni majd keszeget+compot, harcsát dögivel.

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Lajos01 2015-03-30, 20:19

Hali!

Bocs' Jenő, nem voltam egyértelmű. A szombati őrült szélre gondoltam, ami miatt jóval hidegebbnek tűnt az idő, horgászni meg -gondolom- elég nehéz lehetett (lett volna) miatta. De mint írtam, úgyis dolgoznom kellett. Vasárnap valóban szebb idő volt, de sajnos az is elromlott mára. Sőt, nem nagyon ígérnek jobbat a következő hétvégére sem. Igaz, úgyis húsvét lesz, de azért szombaton talán kinéznék.
És Compónak: azt nem is bánnám, ha a keszeg jönne dögivel, az legalább jó szórakozás, no meg finom is. A harcsát sem vetném meg, csak azt már régen fogtam. Csak törpeharcsát, de azt azért inkább kihagynám. Viszont a compó... hát, abból  is fogtam az elmúlt egy-két évben (néha) igencsak bőven, csak nem etette őket anyukájuk Smile
Arra meg azért még várni kell kicsit, amíg elkerülik a 40 centis méretet.
Nade ne nézzük ennyire pesszimistán! Reménykedjünk, hogy ha elmúlik ez a nehezen induló, nem éppen kellemes tavasz, beindul a dolog, és jó, eredményes évünk lesz!

Görbüljön, ha sikerül kimenni!

Lajos01

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2015. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-04-02, 19:50

Sziasztok!

Tessék uraim, lehet menni harcsafogó versenyre, kedves, öreg, szeretett gábárti tavunkra. Ez kellett ezeknek.........-legyen az emer optimista, pfö. A nagy frászt..........
Ezért kellett annyi harcsát telepíteni a tóba....:Egy idő horgásztárs meg is jegyezte nekem, ej fiatalember, elrontják ezzel a sok harcsával a tavat.Majd jönnek mint az urak, pöffeszkednek,hajókáznak.......mindent felzabálnak a harcsák, meglátja...!!!!-mondta szomorúan, lemondóan!!!
Zalaszentmihályon nem jött össze......................................

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Kicsiel25 2015-04-02, 23:02

Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok rosszul informálva. Embarassed
Mikor telepítettek harcsát a tóba?

Egyébként pedig mindenkinek kellemes Húsvétot! albino albino albino

Kicsiel25

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2015. Feb. 20.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-04-03, 08:13

Sziasztok!
Abban az évben, mikor "vezetőváltás" történt....... Laughing Laughing
Nem is keveset!!!!!-meg persze volt is a tóban, de nem annyi, hogy versenyt írjanak ki a horgászatára. Várhatjuk, hogy legyen szép keszeg, compó állomány, főleg méretben......Majd a harcsák gondoskodnak róla...

Kellemes ünnepeket kívánok minden horgásztársamnak, és kedves családjának!

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Jenő54 2015-04-03, 15:49

Szép napot mindenkinek!
És Boldog Húsvétot! A Hölgyeknek sok locsolót, a fiúknak sok hölgyet, sok pirostojást!

A harcsákról. 1996, 97-2005 környékén rengeteg harcsát fogtam a tavon. Eleinte elég kicsik voltak de akkoriban nem volt rá semmiféle korlátozás mert azt mondták hogy egy ilyen tóba nem való a harcsa. Igaz ezzel néhányan  NEM ÉRTETTEK EGYET. Aztán elkezdtek nőni. Az először alig 1-2 kilósak helyett szépen jövögettek a 3-4-5-6 kilósak sőt 8-10 kiló körüliek. Azért azok már simán felzabálták a talapített méreten aluli pontyok jó részét. Mert mit eszik a harcsa? Amihez legkönnyebben hozzáfér. Ilyenek a mamlasz telepitett fél-egy kilós pontyok meg compók meg egyebek.
Eléggé megfogyhatott pár év alatt az állományuk de azért maradt még bőven. Csak azokat már nehezebb volt megfogni mert jóllaktak a telepitett halakkal. Amit a mi pénzünkön raktak a vizbe.
Ezért nem értek egyet azokkal akik megfognak egy szép nagy harcsát aztán visszaengedik. Utána meg féltéglával verik a mellüket hogy ők milyen sportszerüek. Közben arra meg nem gondolnak hogy mennyi halat megeszik egy fél mázsa körüli vagy valamivel kissebb harcsa. Olvastam a szakirodalomban hogy milyen mohó. Vannak olyan napok amikor a saját testsúlyával azonos mennyiséget megzabál. Egy rendesen telepített horgásztóban ezért nem lenne helye.
De itt most újra bevezették a korlátozást elég szigorúan. Hallom hogy még telepítettek is hozzá. Még jó hogy évek óta rakják a compót meg a kicsi pontyokat legalább van mit enni a harcsáknak.
Nem is tudom hogy miért nem beszélik meg az ilyen dolgokat olyannal aki tényleg ért is hozzá.
Vannak olyan horgászvizek ahol tilos a kifogott harcsát visszaengedni. Lehet hogy ott vannak értelmes emberek?
Senkit nem akarok megsérteni de el kellene ezen gondolkozni. Kell-e ebbe a tóba sok harcsa. Szabad-e visszaengedni ha valaki egy nagyobb példányt fog. Vagy ha ugy gondolja legalább ne büszkélkedjen vele. Úgyis már néha úgy néz ki hogy szégyenkezni kell annak aki elviszi a kifogott halat.
Most akkor döntsük el hogy azért horgászunk (és fizetünk érte nem keveset) hogy fogjunk és vigyünk haza halat vagy játsszuk az eszünket és mindent visszaeregessünk aztán büszkélkedjünk vele. Azt meg aki el is viszi sportszerütlen húshorgásznak nevezzük. Sad

Jenő54

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Compo 2015-04-03, 20:42

Sziasztok!

Egyetértek Jenővel!!
Azért nem beszélik meg senkivel, mert Nekik nem érdekük!!! Nagyon úgy kezd kinézni, hogy a tavat kisajátítja pár emberke magának, amibe mi "kiemberek" nem férünk bele.
A többi horgász meg le van sz...va mint károg!!!!! Ők elharcsázgatnak, fényképezgetnek, nem kell messze menni külföldre harcsázni!!!
Fel tudnék robbani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - én tavajelött 4000 db harcsa telepítéséről hallotta..-nem tudom igaz lehet-e...????!!!!
Jenő, én is sporthorgász vagyok, de nem vetem meg aki elviszi a halat haza. Sőt, engem szoktak szidni, hogy a barom visszaengedi a halat............

Compo

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2015. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Gébárt - 2015 - Page 2 Empty Re: Gébárt - 2015

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.